Make your own free website on Tripod.com


Home

 
 

McDonald's Merit Awards

The following are Liverpool Rangers' 2004 McDonalds Merit Award winners. Those teams that have not submitted names of award winners are strongly encouraged to do so.

April 17

Budgies Lucas Castle
Joeys Elijiah Moti
Cockatoos Sebastian Pollicina
Koala B Javier Britos
Koala W Vincent Arena
Wombats
Swans Jason Disibio
Foxes
Eels Katlyn Gunn
Goannas Christopher Hay-Moussa
Dingos Adrian Zuvela
Hawks Corey Wild
Owls
Possums Vedad Kurtovic

U/9 Div 2
U/9 Div 4 Ricky Khoury
U/9 Div 5 Joseph Raso
U/10 Div 1 Daniel Cassone
U/10 Div 4 Jermaine Peleseuma
U/11 Div 2 Josh Conole
U/11 Div4
U/12 Div 1
U/12 Div3 Cara Ferns


April 24

Foxes
Eels Sabrina Pecora
Goannas
Dingos
Hawks Nicholas Hokin
Owls M. Cubrillo
Possums Danielle Boyle

U/9 Div 2
U/9 Div 4 B.J. Thomas
U/9 Div 5 Adrian Assaf
U/10 Div 1 Jayden Harris
U/10 Div 4 Jeremy Sayegh
U/11 Div 2
U/11 Div4
U/12 Div 1Jake Gradden
U/12 Div3

May 8

BUDGIES
JOEYS
COCKATOOS Alex Severino
KOALAS B Jaron Barrie
KAOLAS W Bryce Whitley
WOMBATS Anthony Abou Jibal
SWANS Alex Milenkovic
FOXES Lachlan Anderson
EELS Margaret Spiric
GOANNAS Salih Mustafa
DINGOES Adrian Mosca
HAWKS
OWLS
POSSUMS Jordan Daniels

U/9 Div 2
U/9 Div 4 Bye
U/9 Div 5 Micheal Lockhart
U/10 Div 1 Wayne Bull
U/10 Div 4 Justin Liu
U/11 Div 2 Aaron Thomson
U/11 Div 4
U/12 Div 1
U/12 Div 3 Carmelo Pollicina

May 15

BUDGIES
JOEYS Tate Lindsay
COCKATOOS Mitchell Kerr
KOALAS B Brett Chambers
KAOLAS W Natalia Rajo
WOMBATS Jordan Espin
SWANS
FOXES
EELS Jessica Stikovic
GOANNAS
DINGOES
HAWKS Jake Chapman
OWLS
POSSUMS Trent Craig

U/9 Div 2
U/9 Div 4 Cristian Gangi
U/9 Div 5 Dylan Donahue-Nutt
U/10 Div 1 Michajlo Jonjic
U/10 Div 4 Kevin Guardado
U/11 Div 2
U/11 Div 4 Paul Cao
U/12 Div 1
U/12 Div 3 Brittney Daniels

May 22

Budgies
Joeys Sam Hokin
Cockatoos Tino Perrone
Koalas B Peter Karras
Koalas W Brendan Smith
Wombats Brandon Huynh
Swans Mars Giandemico
Foxes Nicholas Petkovic
Eels Tyrone Naryan
Goannas
Dingoes Nabil Azzi
Hawks Jacob Scarfo
Owls
Possums Uras Vukovic

U/9 Div2
U/9 Div 4
U/9 Div5
U/10 Div 1 Michayelo Jonjic
U/10 Div 4 Jelena Petkovic
U/11 Div 2 Trent Knight
U/ 11 Div 4 Elle Manzanela
U12 Div 1 Nemanja Vojodic
U12 Div 3

May 29

BUDGIES
JOEYS
COCKATOOS Scott Abolson
KOALAS B Levi Da Silva
KAOLAS W Danial Madriaga
WOMBATS Shakeel Saleem
SWANS Mathew Diaibio
FOXES Bradley Conole
EELS Isabella Bogevski
GOANNAS
DINGOES Joseph Saliba
HAWKS Jon Cox
OWLS
POSSUMS Kane Bentley

U/9 Div 2
U/9 Div 4
U/9 Div 5 Mario Sarkis
U/10 Div 1 Danilo Lezaja
U/10 Div 4 James Cameron
U/11 Div 2
U/11 Div 4
U/12 Div 1
U/12 Div 3 Daniel Hector

June 5

BUDGIES
JOEYS
COCKATOOS
KOALAS B Antonio Pavez
KAOLAS W Stefania Nitto
WOMBATS Josh Platt
SWANS Alex Sampson
FOXES Darnell Pelesuema
EELS Jessica Bocevski
GOANNAS
DINGOES
HAWKS Stefan Olivids
OWLS
POSSUMS Christopher McCarren

U/9 Div 2
U/9 Div 4 Zoheed Sahid
U/9 Div 5 Jameel Ali
U/10 Div 1 JHarris
U/10 Div 4 Jack McPhilin
U/11 Div 2
U/11 Div 4
U/12 Div 1 Alexander Dinale
U/12 Div 3 Keith Moore

June 19

Budgies
Joeys Sam Hokin
Cockatoos
Koalas B Jack Boyle
Koalas W
Wombats
Swans Domenic Acitelli
Foxes James Donati
Eels
Goannas
Dingoes
Hawks
Owls
Possums

U/9 Div 2
U/9 Div 4
U/9 Div 5 Tristan Madriaga
U/10 Div 1 Che Korac-Dunn
U/10 Div 4 Shane Kumar
U/11 Div 2
U/11 Div 4
U/12 Div 1
U/12 Div 3

June 26


BUDGIES
JOEYS Elijah Moti
COCKATOOS
KOALAS B Bailey Fradel
KAOLAS W Bryce Whitley
WOMBATS Dylan Woods
SWANS Daniel Milosevic
FOXES Hamden Mc Manus
EELS Emily Mercado
GOANNAS
DINGOES
HAWKS Paul Gerace
OWLS
POSSUMS

U/9 Div 2 George Hatzis
U/9 Div 4 Dean Moore
U/9 Div 5 Logan Crosby
U/10 Div 1 Matt Smith
U/10 Div 4 Sally Mc Carren
U/11 Div 2
U/11 Div 4
U/12 Div 1
U/12 Div 3 Edwin Kumar

July 3

Budgies
Joeys Lanlee Farquharson-Scott
Cockatoos
Koalas B Peter Karras
Koalas W Zachary Naido
Wombats Gaetano Cascio
Swans Bevan Ferry
Foxes Kristian Mansfield
Eels Isaiah Moti
Goannas
Dingoes Thomas Cornelio
Hawks Blake Malsel
Owls
Possums Jordin Daniels

U/9 Div 2 David Carbone
U/9 Div 4
U/9 Div 5 Jeffrey El Boustani
U/10 Div 1 Matt Webb
U/10 Div 4
U/11 Div 2
U/11 Div 4
U/12 Div 1
U/12 Div 3

July 17

BUDGIES
JOEYS
COCKATOOS
KOALAS B Thomas Bowler
KAOLAS W Craig Highlands
WOMBATS
SWANS
FOXES
EELS Courtney Bryant
GOANNAS
DINGOES
HAWKS Nicholas Hokin
OWLS
POSSUMS

U/9 Div 2 Joshua Groucutt
U/9 Div 4 Monique Knight
U/9 Div 5 Jake Schutt
U/10 Div 1 Blake Goodman
U/10 Div 4 Matthew Lauricella
U/11 Div 2
U/11 Div 4
U/12 Div 1
U/12 Div 3

July 24

BUDGIES
JOEYS Tate Linsay
COCKATOOS
KOALAS B Jaron Barrie
KAOLAS W Natalia Rase
WOMBATS
SWANS Mathew Disibio
FOXES
EELS Sabrina Decora
GOANNAS
DINGOES
HAWKS
OWLS
POSSUMS

U/9 Div 2 Kevin Nicolea
U/9 Div 4
U/9 Div 5 Jessica Disibio
U/10 Div 1 Keeghan Ferns
U/10 Div 4 Dragan Kalinic
U/11 Div 2
U/11 Div 4
U/12 Div 1
U/12 Div 3